O nas

O mnie

Zdrowie w dobrych rękach

W swoim gabinecie pragnę tworzyć miejsce, w którym najważniejsza jest pomoc pacjentowi w komfortowych warunkach.

Jestem młodym lekarzem z pasją do medycyny oraz oddaniem do swoich pacjentów. Robię to,
co od zawsze było moim zamiłowaniem. Wyznaję wszechstronne podejście do pacjenta oraz leczę według najnowszych standardów medycznych. Takimi zasadami kieruje się również przy doborze moich współpracowników.

Nasza filozofia

Głównymi fundamentami, na których opieram swoją pracę to indywidualne, empatyczne podejście do każdego pacjenta oraz leczenie zgodnie z medycyną opartą na faktach (Evidence Based Medicine).

Wizyta prowadzona bez pośpiechu, budowanie partnerskiej relacji z pacjentem oraz dokładne wytłumaczenie problemu zdrowotnego to klucze do sukcesu w terapii. 

Każdy pacjent, który trafi pod naszą opiekę nie zostanie pozostawiony sam sobie ze swoimi problemami zdrowotnymi. Wizyta nie kończy się zaraz po opuszczeniu gabinetu. Każdy pacjent może skontaktować się z nami po wizycie w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Wierzę, że dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie dać pełne poczucie bezpieczeństwa naszym pacjentom oraz nieść pomoc medyczną najwyższej jakości.

 

Kompleksowa opieka w jednym miejscu

Oferujemy wszechstronne usługi medyczne w zakresie utrzymania prawidłowego zdrowia i wyglądu. Począwszy od medycyny estetycznej i anti-aging po kosmetologię oraz leczenie otyłości. W szczególności specjalizujemy się w leczeniu chorób włosów.

W prowadzonym przeze mnie gabiecie otrzymasz kompleksową diagnostykę i leczenie. Dzięki zróżnicowanemu podejściu do kwestii zdrowia  zapewniamy holistyczną opiekę na najwyższym poziomie. 

Zapobiegać i edukować zamiast leczyć

Wierzę, że kluczem do cieszenia się jak najdłużej pełnią zdrowia jest wiedza oraz prewencja. Dlatego chętnie dzielimy się ze swoimi pacjentami wiedzą oraz przekazujemy jak dbać o swoje zdrowiei w jaki sposób zapobiegać chorobom. Kładę duży nacisk na  profilaktykę oraz zachowania prozdrowotne.

Galeria zdjęć