Trycholog online

Trycholog online - Dr Jasonek

Trychologia to stosunkowo nowa dziedzina medycyny z pogranicza wielu specjalizacji lekarskich, m.in. dermatologii, endokrynologii oraz medycyny estetycznej, zajmująca się diagnostyką oraz leczeniem chorób włosów i skóry głowy. Zdrowe włosy są odzwierciedleniem ogólnego zdrowia naszego organizmu oraz wpływają na nasze dobre samopoczucie. Oprócz chorób ściśle dotyczących mieszków włosowych, nadmierne wypadanie włosów może być również jednym z objawów wielu schorzeń ogólnoustrojowych. Dlatego bardzo ważna jest wczesne zgłoszenie się do lekarza zajmującego się problemami włosów.
Dr Jasonek- Trycholog online to pomoc wysokiej klasy specjalisty w diagnostyce i leczeniu wypadania włosów.

 

Trycholog online - wskazania do konsultacji

Konsultacja trychologiczna polecana jest dla wszystkich pacjentów, którzy obserwują u siebie nadmierne wypadanie włosów, łysienie lub borykają się z problemem włosów osłabionych, łamliwych oraz innych stanów przebiegających z obniżoną kondycją włosów. W wielu przypadkach łysienia i wypadania włosów wystarczająca może okazać się konsultacja online z trychologiem. 

Trycholog online - jak to działa ?

Wiele przypadków łysienia i wypadania włosów można zdiagnozować na podstawie dokładnego wywiadu, analizy dokumentacji fotograficznej oraz badań laboratoryjnych.  W takiej sytuacji konsultacja trychologiczna online może okazać się wystarczająca aby postawić trafną diagnozę i włączyć skutecznie leczenie farmakologiczne.

Jak przebiega wizyta i dlaczego warto się zgłosić?

Nie potrzebujesz drogich i często nieskutecznych szamponów. Zamiast tego skorzystaj konsultacji lekarza trychologa. Trycholog online to usługa dla Ciebie jeśli zmagasz się z wypadaniem włosów i poszukujesz rzetelnej informacji, porady oraz wsparcia w Twoim problemie zdrowotnym. W wielu przypadkach wypadanie włosów można zahamować przy użyciu leczenia farmakologicznego dostępnego w każdej aptece.
Umów konsultację w 3 prostych krokach:


Krok 1:

Z listy usług wybierz konsultację trychologiczną online. Wybierz dogodny termin a następnie dokonaj płatności online.


Krok 2:

Po dokonaniu płatności wypełnij spersonalizowany formularz z wywiadem zdrowotnym, który otrzymasz na maila zaraz po opłaceniu usługi. W formularzu postaraj się zamieścić jak najwięcej informacji o swoim problemie. Ponadto do formularza załącz aktualne zdjęcia swoich włosów oraz badania laboratoryjne (jeśli posiadasz).


Krok 3:

Skonsultuj swoje objawy i otrzymaj profesjonalną diagnozę oraz leczenie.  

 

Trycholog online - Dr Jasonek

  • Konsultacja trychologiczna online – 249 zł

Nasi lekarze

dr Dariusz Jasonek

Lekarz